Když se ti něco stane tak nezoufej a vstaň!I když je to někdy těžký...
Zde je důvod proč je blog napůl pozastavený:)
Naše ikona:

Kopírovat pouze s ní:))


Věděla jsi,že....další zajímavosti

18. srpna 2008 v 20:29 | Petík |  Zajímavé...
Zdarec!!!!!
Tak jak se dnes máte a co jste dělali??
Dneska sem dám další zajímavosti mno,doufáž že vás to zajíma,ptz někdy tam jsou fakt zajímavý bo komický věci mno......už to nebudu okecávat a tady to máte!!
Psí pivko
V Holandsku nemyslí pivaři jen na sebe,ale i na své psí miláčky!Začali pro ně totiž vyrábět psí pivo.(zachvíli se budou motat i ožralí hafíci..)
Lupič slušňák
Když řešila policie vyloupení rodinného domu v Americe,zůstala nevěřícně zírat na dopis,který tam zanechal pachatel.V dopise byla omluva oloupené rodině i policii za přidělanou práci.Lupič poslal kromě omluvy i pozdrav všem zúčastněným a …….vzal roha (tomu se říká slušně vychovaný!!!)
Sprchovací rekord
Čtyři kluci a dvě holky(17-25 let) z Německa se rozhodli pro nejdelší sprchování na světě.Pod sprchou vydrželi stát v plavkách 101 hodin(více než 4 dny).Překonali tak dosavadní rekord o jednu hodinu,takže se ocitnou v guinnessovce.Před "zcvrknutím" kůže se chránila pořádná vrstva krému.
Dům hrůzy
Londýn je proslulý svými domy,ve kterých straší,a teď k nim přibyl další.Majitel,který kompletně zrekonstruoval polorozpadlý dům na okraji Londýna se z nastěhování dlouho neradoval.Už po týdnu balil kufry a dům je od té doby k prodeji.Důvod?Houfy duchů,které noc co noc courají po chodbách.(Tam bych nebydlela bojim bojim...)
Delfíni zachránci
Delfíni zachraňují topící se lidi ve vodě tak,že je nadzvednou,aby mohli dýchat.To,co vypadá jako přátelská služba,je ve skutečnosti přirozený instinkt.Delfíní matka totiž zvedá novorozené mládě k hladině,aby se mohlo úplně poprvé nadechnout.Také zraněného delfína jeho druhové podpírají,aby se udržel na hladině.
Zázračná mrkev
Dej si jednu mrkvičku denně a díky betakarotenu,který slouží k produkci vitaminu A,snížíš riziko očních chorob až o 40%! (já mrkvičku ráda!!)
Nesmrtelná slepice
V jedné moldavské vísce se stal zázrak.Slepice,věkem už statná veteránka,spadla do potoka,který ji strhl a odnesl neznámo kam.Majitelé se s ní už v duchu rozloučili.Jaké bylo jejich překvapení,když se slípka po týdnu objevila na dvoře jakoby nic.
Banán na měsíc
Kdyby bylo úplně nejhůř,želvě by stačil na celý měsíc k jídlu jeden banán!
Největší hloubka
Nejhlubší místo Tichého oceánu leží přes 11 000 metrů pod hladinou.Ocelová koule těžká 1kg by padala na dno oceánu přes hodinu! (tak to je hustýý!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama